ŞEHİR-İNSAN MEDENİYET KÖPRÜSÜ ÖRNEK KİŞİLİKLER PROJESİ

Şehir-İnsan Projesinin 20’nci Etkinliği Sivas'ta Yapıldı (24 Aralık 2015)

“ŞEHİR-İNSAN MEDENİYET KÖPRÜSÜ: ÖRNEK KİŞİLİKLER”  PROJESİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN ETKİNLİKLERİN 20’NCİSİ SİVAS’TA “MÂHİR İZ’İ ANMA PROGRAMI” OLARAK TERTİP EDİLDİ

24 Aralık 2015 tarihinde Şems-i Sivasi İl Halk Kütüphanesi Toplantı Salonu'nda Sivas Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Mâhir İZ’i anma programına Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet ÖZAYDIN, Vakıflar Bölge Müdürü Cemal KARACA, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa ALTINSOY, Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü Erdoğan TUNÇ, Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Recep  TOPARLI, İl Protokolü, Anadolu İmam  Hatip Lisesi öğrencileri ve vatandaşların katılım göstermişlerdir.

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir ÖZKÖSE, Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sabri ERTURHAN, İlahiyat Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Hüseyin AKKAYA ve Mâhir İZ’in öğrencisi Doğan ERDİNÇ’in konuşmacı olarak katıldığı panelde, Mâhir İz’in yaşamı ve eğitici yönü hakkındaki düşünceler ifade edilmiştir. 

 

  • 1 (5)
  • 24 Aralık 2015 Sivas Resimleri 4.JPG
  • 1 (8)
  • 1 (7)